zde se nacházíte:
Úvod > Klienti a reference

Byli jsme u rozjezdu 
velkých i malých značek.

Klienti

Řekli o nás

On behalf of Aputure, we would like to take this opportunity to thank you and the team at Agora DMT, a.s. for providing exceptional service to Aputure Imaging Industries Co. Ltd, Shenzhen, China. Year after year, you and your team’s commitment to making our brand a success continuously exceeds our expectations. You have become a trusted & reliable partner from the moment you began marketing our products into CZ & SK market  in 2010. The key factors for choosing to work with you and Agora DMT, a.s.were your in-depth product knowledge, dedication to brand promotion and go for extra miles on pushing the sales beyond market’s limitation. Throughout the years, we have learned to appreciate the high levels of quality on Sales & marketing  you repeatedly provide. We at Aputure Imaging Industries  Co. Ltd are very satisfied and happy to have you as our partner for CZ & SK market. We are looking forward to a long lasting relationship.  

Berry Fang

Sales Manager,

Aputure Imaging Industries Co. Ltd, Shenzhen, China Čtěte více

Očekávejte výbornou spolupráci s dynamickým týmem, který realizuje úkoly vždy v dobré náladě, s vysoce profesionálním přístupem, efektivně a kreativně. Agora působila jako zástupce společnosti Microsoft a prokázala respekt i plné porozumění našim firemním normám a procesům. Členové týmu se věnovali své práci se stejným nasazením a odhodláním, jako kdyby se jednalo o jejich vlastní značku.   

Carmen Kanelaki

Senior Marketing Manager Mobile Devices CEE,

Microsoft Čtěte více

We are glad to cooperate with professional distribution company AGORA DMT. We started in 2013 with them as the official and exclusive distributor of Vanguard products in the Czech Republic and Slovakian Markets.

Thanks to their large experience, professional organization and Marketing efforts we experienced a strong Brand building work. AGORA DMT managed to establish VANGUARD Brand in a recognized position into the different markets we are targeting: Photo/video, Outdoor and Hunting markets.

François Niederlender

EMEA Sales Manager,

Vanguard Čtěte více

Se společností Agora se navázala spolupráce v roce 2008, kdy se stala oficiálním distributorem mobilních telefonů Samsung. Za krátkou dobu odvedla skvělou práci, ať už se jedná o pokrytí prodejních kanálů, plnění společných cílů nebo o různé aktivity na podporu prodeje. Stejný model spolupráce se osvědčil i při vstupu s originálním příslušenstvím Samsung na český trh, kde Agora opět sehrála svoji důležitou roli. Za úspěchem Agory stojí zkušený tým, chuť obchodovat, mnohaleté zkušenosti a samozřejmě znalost trhu.

Lubomír Pitra

Key Account Manager TN,

Samsung Čtěte více

Jako Account Manager společnosti Nokia jsem s Agorou spolupracoval více než dva roky a naše partnerství bylo velmi efektivní, profesionální a založené na vzájemné důvěře. Tým Agory projevil velké nadšení a odhodlání ke spolupráci s naší značkou nejen svojí kreativitou, ale také rychlým jednáním při realizaci všech nápadů a projektů. Je to tým zodpovědný, každý jeho člen zná svoji roli a záleží mu na konečném výsledku.

Marcin Reichman

Czech Independent Distribution Account Manager,

Nokia Čtěte více