zde se nacházíte:
Úvod > Novinky

Nenechte si ujít!

Dalekohledy NIKON – etalon mimořádné hodnoty

07.04.2022

S novou fotosezónou se stává dalekohled opět naším partnerem při cestách přírodou nebo při nezapomenutelných sportovních zážitcích. Učíme se procházet přírodou a nebýt slepí k tomu, co je kolem nás, nechceme přijít ani o okamžik z průběhu dostihu, ve kterém jsme si vsadili na svého koně… Je zkrátka mnoho momentů, které nám pomůže dalekohled prožít intenzivněji a vidět je do posledního detailu. V době, kdy můžeme sledovat a sdílet prostřednictvím mobilních telefonů snad cokoliv, je právě dalekohled to, co učiní náš prožitek jedinečný a neopakovatelný i bez elektroniky a baterií. Jen potřebujeme mít ten správný produkt a mít ho ve správnou chvíli u sebe. 

Nejvyšší kvalita, excelentní výběr a nadstandardní záruka

Pro svou mimořádnou užitnou hodnotu a technickou dokonalost dalekohledů se výrobce Nikon stal etalonem, podle kterého jsou porovnávány všechny ostatní produkty. Dominantní postavení společnosti Nikon jako globálního lídra v oblasti přesné optiky zaručuje excelentní výběr dalekohledů pro celé spektrum použití s jistotou vysoké kvality a brilantní a dokonalé optiky. Většina modelů je vybavena vícevrstvými objektivy Nikon nejvyšší kvality, které poskytují úžasně jasný obraz ostrý jako břitva. Všechny modely se vyznačují robustní konstrukcí a zároveň jemně vyladěným ergonomickým systémem pro pohodlnou manipulaci během dlouhých hodin používání.
Ať už je vaše vášeň jakákoli - turistika, pozorování ptáků, střelecký či dostihový sport, plavba přes oceán nebo večer v opeře - Nikon má pro vás ideální dalekohled s nadstandardní zárukou 10 let. 

Sportstar Zoom

Z široké nabídky dalekohledů Nikon si dovolujeme upozornit na model splňující kritérium všestrannějšího využití především pro turistiku a sport. Jedná se o kompaktní a lehký dalekohled s funkcí přiblížení Sportstar Zoom.

Tento dalekohled se vyznačuje průměrem objektivu 25 mm a možností 3násobného zoomu, který umožňuje uživatelům zoomovat od 8násobného do 24násobného zvětšení pro detailnější pohled. Jedinečná centrálně umístěná páčka ovládání zoomu umožňuje zvětšení pouhým pohybem prstu. Lze jej použít při široké škále činností jako je sledování divoké zvěře, sportovních akcí či závodů nebo jej jednoduše uložít na dosah ruky a čekat na příležitost.

Binokulární dalekohled Sportstar Zoom poskytuje vynikající ergonomii, pevnost a robustnost, pohodlně se nosí a je dostatečně malý, aby se dal sbalit téměř kamkoli.

Prohlédněte si kompletní sortiment dalekohledů NIKON na našem e-shopu merkur.agora.cz.