zde se nacházíte:
Úvod > Novinky

Nenechte si ujít!

MOBILE BY PEAK DESIGN - nejpropracovanější kryty a příslušenství pro telefony na světě

20.01.2022

Prestižní výrobce zavazadel, fotobatohů a stativů Peak Design uvedl na trh nový ekosystém mobilního příslušenství.

Mobile by Peak Design je ekosystém krytů, držáků a nabíječek pro telefony. Všechny produkty jsou charakteristické dokonalým provedením, okouzlujícím designem a snadnou použitelností. 

Mobilní telefony jsou sice dokonalé přístroje, ale také jsou to malé a velmi křehké kousky skla a kovu, s nimiž je obtížné zacházet a chránit je. Podle značky Peak Design existují miliony řešení těchto problémů, přesto ale na trhu nenašla ucelený systém příslušenství, který by byl natolik promyšlený a skvělý jako jsou telefony samotné. A tak Peak Design vytvořil vlastní systém.

Vývojáři značky Peak Design začali tím, že navrhli revoluční upevňovací systém SlimLink™, který v krytu telefonu zabírá pouhých 2,4 mm tloušťky, ale umožňuje ultra pevné a bleskurychlé upevnění jednou rukou. Poté vytvořili řadu krytů, držáků a příslušenství, které jsou funkční, odolné a krásné – navržené tak, aby vydržely pro mnoho dalších telefonů. Výbava Mobile by Peak Design je podle výrobce tenčí a esteticky čistší než cokoli jiného na trhu.

Chcete se přesvědčit sami? Podívejte se na kompletní sortiment na našem e-shopu merkur.agora.cz.