do my finance homework for me homework helper chemistry real estate business plan examples application introduction letter thesis theme wordpress help latest research papers divide and conquer homework problems best research papers
zde se nacházíte:
Úvod > Novinky

Nenechte si ujít!

NextDrive Plug: Nejsnazší cesta ke sdílení a zálohování obsahu

24.05.2017

NextDrive Plug: Nejsnazší cesta ke sdílení a zálohování obsahu z mobilních zařízení

Brno, 24. května 2017: AGORA DMT představuje NextDrive Plug – miniaturní IoT počítač, který umožňuje bezdrátové připojení USB příslušenství ke smartphonům, tabletům a notebookům, a usnadnit tak sdílení složek, vytvoření osobního cloudového úložiště, zálohování fotografií, streamování hudby i videa a mnohé další.

Miniaturní IoT počítač NextDrive Plug ve formě malé krabičky funguje s příslušnou aplikací NextDrive Connect prostřednictvím Wi-Fi, příp. 3G/LTE internetového připojení. Bezdrátově spojí uživatelův smartphone či tablet s USB příslušenstvím, jako jsou USB externí pevné a flash disky, UVC webové kamery či USB externí CD-ROM mechaniky. Zapojením NextDrive Plug do elektrické zásuvky třeba v obývacím pokoji získáte přístup k připojenému USB příslušenství téměř odkudkoliv přes Wi-Fi nebo mobilní připojení.

Aby bylo možné použít USB příslušenství bezdrátově, zapojte je do NextDrive Plug a stáhněte si aplikaci NextDrive Connect pro iOS nebo Android. Chcete-li inicializovat nastavení, propojte aplikaci s NextDrive Plug a přidejte jej do místní Wi-Fi sítě. Kompatibilní USB příslušenství připojené do NextDrive Plug pak bude automaticky dostupné bezdrátově a bude neustále k dispozici přes aplikaci v smartphonu odkudkoliv, kde je dostupné Wi-Fi nebo mobilní internetové připojení. Uživatelé mohou na dálku bezdrátově sdílet jakýkoliv typ souboru s přáteli, rodinou či spolupracovníky.

„Smartphony se staly nedílnou součástí našeho každodenního života. A přestože na ně dennodenně spoléháme, uživatelé se cítí být limitováni omezenou kapacitou paměti či problémy se sdílením obsahu napříč zařízeními. NextDrive Plug je cenově dostupné a jednoduché řešení, které překlene vzdálenost mezi vaším smartphonem a externím úložištěm, takže máte přístup ke svým datům kdykoliv a kdekoliv,“ řekl Josef Javora, ředitel společnosti AGORA DMT. 

„NextDrive Plug je první z řady vysoce kvalitních technologií NextDrive pro chytré domácnosti, které bychom rádi v příštích měsících nabídli prostřednictvím svých obchodních partnerů zákazníkům v České republice i na Slovensku.“ dodal David Hloušek, obchodní ředitel společnosti AGORA DMT.

Možné využití NextDrive Plug zahrnuje:

Osobní cloud pro ukládání dat a automatické zálohování fotek ze smartphonů

Vybudování osobního cloudového úložiště pomocí NextDrive Plug je snadné, bezpečné a bez měsíčních poplatků. Připojení k USB externím pevným diskům poskytuje uživateli téměř neomezené ukládání – úložná kapacita NextDrive Plug dosahuje až 6 TB pro jeden disk a až 24 TB u diskového pole RAID. Navíc mohou uživatelé aktivovat automatické zálohování, které bezdrátově uloží každou fotografii pořízenou spárovaným smartphonem na disk připojený k NextDrive Plug.

Vzdálený přístup a živé video z webové kamery

Chcete-li mít pod dohledem svůj domov, cennosti nebo domácí mazlíčky, připojte kompatibilní webovou kameru s USB rozhraním do NextDrive Plug pro vzdálený přístup k živému videu a sledujte je odkudkoliv přímo na displeji svého smartphonu. NextDrive Plug dále uživatelům umožňuje ukládat statické snímky z kamery přímo do smartphonu.

Streamování hudby, sdílení a stálý přístup

Streamujte hudbu z CD a ukládejte bezdrátově hudební soubory ve formátu MP3 na jakýkoliv smartphone – stačí do NextDrive Plug připojit externí CD-ROM mechaniku. S NextDrive Plug si také můžete vytvořit digitální kopii své hudební knihovny a poslechnout si oblíbenou hudbu kdekoliv a kdykoliv.

Z dalších funkcí stojí za zmínku optimalizované nabíjení smartphonu, spolupráce mezi více zařízeními NextDrive Plug a možnost přímého připojení – uživatelé mohou spojit spárovaný smartphone s NextDrive Plug přímým Wi-Fi spojením a spravovat tak obsah a sdílet složky všude tam, kde není dostupné Wi-Fi nebo mobilní internetové připojení.