zde se nacházíte:
Úvod > Novinky

Nenechte si ujít!

Privátní značka chovatelských potřeb Fenica meziročně vyrostla o 470 procent

14.03.2022

Privátní značka Fenica, zaměřená na chovatelské potřeby pro psy a kočky, vstoupila na trh v polovině roku 2020. V roce 2021 značka meziročně rostla o 470 procent. V rámci nabídky chovatelských potřeb má Agora DMT ve svém portfoliu také produkty značek Max&Molly, O`lala Pets, HenArt a Kiwi Walker.

„Během roku 2021 jsme do nabídky privátní značky Fenica zařadili také produkty pro hlodavce, a to na základě požadavků od našich zákazníků,“ říká ředitel firmy Agora DMT David Fuchs.

Novinkou přidanou do nabídky jsou povlakované popruhy iQsil vyrobené z materiálu určeného pro extrémní zatížení. Textilní popruh s TPU povlakem je proti klasickému popruhu výrazně odolnější v tahu a také vůči vodě a nečistotám. Díky svým vlastnostem se snadno udržuje, stačí ho jednoduše umýt. Materiál je také rezistentní vůči pachům.

Další privátní značka je iQtech, která nabízí produkty pro chytrou domácnost a s firmou Agora DMT je spojena již více než 4 roky. Každým rokem iQtech upevňuje svou pozici na trhu, za rok 2021 značka zaznamenala další meziroční nárůst v obratu, tentokrát to bylo 23 procent.

„V rámci privátní značky iQtech přinášíme zákazníkům nejlepší poměr kvality a ceny a v posledních dvou letech registrujeme zvýšenou poptávku po chytrých zásuvkách. Koncem roku 2021 se navíc k produktům se zvýšenou poptávkou přidaly i chytré termostaty a hlavice pro podlahové vytápění,“ dodává David Fuchs.

Pro rok 2022 se značka iQtech rozroste o vyšší řadu produktů s označením Millennium. Doposud jsou v rámci značky dodávány na trh výrobky iQtech (bezdotykové odpadkové koše, bezdotykové dávkovače mýdla, solární světla či kosmetická zrcátka) a iQtech Smart (chytré zásuvky, vypínače, kamery, osvětlení, chytré termostaty, různé senzory, chytré ventily pro zavlažování a spousta dalšího).

Již více než 2 roky jsou výrobky značky iQtech distribuovány a prodávány v Maďarsku. „Na konci loňského roku jsme zahájili spolupráci v Litvě, Lotyšsku a Estonsku, ke kterým se letos přidalo i Finsko. V letošním roce se s privátními značkami chystáme expandovat do Bulharska," dodává David Fuchs, ředitel firmy Agora DMT. Největším trhem pro značky iQtech a Fenica zůstává Česká republika.