zde se nacházíte:
Úvod > Novinky

Nenechte si ujít!

Stolní grily Feuerdesign: Nový způsob pro rychlé a zdravé grilování

13.04.2018

Tisková zpráva

Stolní grily Feuerdesign: Nový způsob pro rychlé a zdravé grilování

Brno, 13. dubna 2018: AGORA DMT rozšířila nabídku o stolní grily Feuerdesign, které vynikají téměř bezkouřovým provozem, rychlým rozžhavením dřevěného uhlí, snadnou údržbou a mobilitou. V nabídce naleznete i příslušenství pro grily.

Stolní grily Feuerdesign dělají z grilování příjemný zážitek. Uzavřené víčko na koši s dřevěným uhlím chrání dřevěné uhlí před kapajícím tukem, a díky tomu je zabráněno vývoji kouře! Dvojitá boční stěna základny grilu se nikdy nerozpálí a dovoluje uchopení grilu pro přemístění pouze holýma rukama. Čerstvý vzduch dodávaný motorem ventilátoru na baterie zajišťuje, že je gril připraven k použití pouze během 5 minut. Grilovací rošt, vnitřní koš a víko koše na dřevěné uhlí jsou vyrobeny z nerezové oceli a po grilování je lze snadno mýt v myčce na nádobí. Všechny stolní grily jsou vybaveny praktickou taškou, takže si je můžete vzít s sebou na libovolné místo.

V nabídce naleznete 4 modely grilů – Vesuvio, Teide, Mayon a Santorin. Všechny modely jsou nabízeny v různých barevných variantách a modely Teide a Mayon jsou také v provedení pouze z nerezové oceli. Jednotlivé modely se liší designem, velikostí a tvarem grilovacího roštu. Největší plochu pro grilování nabízí model Santorin, který svojí velikostí roštu 69 x 34 cm uspokojí až 12 strávníků. Ke grilům lze dokoupit volitelné příslušenství, jako poklici s teploměrem, mísu na grilování zeleniny nebo kámen na pečení pizzy. 

Maloobchodní cena grilů startuje na 3290 Kč. Zakoupíte ihned v DOTshop.cz.

O společnosti AGORA DMT

Obchodní společnost AGORA DMT, a.s. zajištuje obchodní zastupování světových výrobců v rámci České republiky a Slovenska. Zajišťuje související distribuci produktů velkým i menším partnerům z oblasti retailu a e-tailu. Působí na trhu již od roku 1997. Patří do skupiny firem AGORA, jejíchž historicky největší obrat v roce 2015 činil 2746 mil. Kč. Přináší zákazníkům produkty pro chytrou domácnost, vybavení pro fotografy, příslušenství a bezpečnostní software a hardware značek Honeywell, Vanguard, Aputure, NextDrive, Papaler, BitBox, Mishiko, F-Secure, Feuerdesign a mnoho dalších.

www.agora.cz

O společnosti Feuerdesign

Společnost sídlí v Německu a od roku 2015 je aktivní v oblasti stolního grilování. Spojuje tradiční řemeslné zpracování s nejmodernějšími technologiemi. Výrobky Feuerdesign mají velmi kvalitní zpracování, maximální trvanlivost, nejvyšší kvalitu a snadno se používají. Vývoj výrobků probíhá v Německu a výroba v zahraničí podléhá nejpřísnější kontrole kvality. Všechny továrny jsou certifikovány podle ISO 9001 a SA8000 a každý gril Feuerdesign byl testován a oceněn společností Intertek-GS. 

www.feuerdesign.com