zde se nacházíte:
Úvod > Novinky

Nenechte si ujít!

Značka Aputure přichází s další převratnou novinkou

15.12.2021

V oboru fotografického a filmařského vybavení se podařilo Aputure s řadou Light Storm dostat mezi světovou špičku. To potvrzuje i novinkou LightStorm 1200D Pro LED Light – COB LED svítidlem s širokými možnostmi ovládání a ohromujícím výkonem srovnatelným s 1200 W halogenidovými výbojkami (HMI), nově vybaveným širokým hyper-reflektorem (55°).

Přesné svítidlo má solidní barevnou teplotu 5 600 K s vysokým hodnocením CRI/TLCI 95, což je skvělé pro natáčení v exteriéru nebo v oblastech, kterým dominují jiná svítidla s vyvážením denního světla, jako jsou HMI. Kromě výkonu je hnací silou designu 1200D Pro také ovládání. Světlo má mnoho způsobů bezdrátového ovládání - 2,4 GHz dálkový ovladač, mobilní aplikace Sidus Link a vestavěné bezdrátové DMX ovládání. Má čtyři stmívací křivky – lineární, exponenciální, logaritmickou a S-křivku, aby byla zajištěna přesnost bez ohledu na zvolenou úroveň jasu.

LightStorm 1200D Pro je opatřeno variabilním napájením pro různé potřeby. Světlo je připraveno k celosvětovému použití díky svému univerzálnímu napájecímu zdroji, ale s použitím dvojité bateriové desky může být napájeno také jednou nebo dvěma 48 V (15 A) bateriemi nebo přes 3pinový XLR konektor pro externí napájecí stanice. Lze použít obě baterie a nabíjet je i během připojení k zapnutému světlu.

Model 1200D Pro je odolný vůči povětrnostním vlivům, prachu a vodě a je vyroben tak, aby obstál v jakémkoli prostředí pro natáčení. Pokud jde o funkce, Aputure vybavilo toto světlo speciálními efekty („paparazzi“, ohňostroj, blesk, vadná žárovka, TV, pulsování, stroboskop a exploze). Balení umožňuje snadnou přepravu a skladování díky pouzdru na přiložený reflektor Hyper a také rolovacímu pouzdru na tělo světla.

Náš sortiment kvalitních a chytrých produktů pro filmaře a fotografy značky Aputure si můžete prohlédnout na e-shopu Agora: Aputure (Agora)