zde se nacházíte:
Úvod > O nás

Naším cílem je být co nejhodnotnějším obchodním partnerem 
pro naše klienty na místním trhu.

Představení

AGORA DMT, a.s. je česká společnost, která byla založena v roce 1997 pod názvem AGORA plus, a od svého počátku se zabývá velkoobchodním prodejem a distribucí výrobků nejen světových značek na evropských trzích.

Nabízíme

Naším cílem je poskytnout dodavateli, který přichází na český a slovenský trh, veškeré potřebné služby po dobu přítomnosti jeho produktu na našem trhu: od jeho zavedení, kterému předchází patřičná příprava zahrnující průzkum trhu, analýzu proveditelnosti, alokaci zdrojů materiálních i lidských a business plán obsahující všechny složky marketingového mixu. Samozřejmě následuje pečlivá kultivace obchodu: vyhledání a budování nejvhodnějších tržních kanálů, definice cenové politiky, nastavení logistiky a další služby – nevyjímaje záruční a pozáruční servis, předprodejní a poprodejní služby. Zajistíme merchandisingové služby, které zajistí viditelnost na trhu a její měřitelnost se zpětnou vazbou pro dodavatele, naše klienty.

Po vybudování požadovaného postavení může naše role skončit předáním obchodu dodavateli nebo může pokračovat vedením obchodního zastoupení třeba po celou dobu životnosti produktu, skupiny nebo značky, jako celku.

To vše nabízíme formou služby za vykázané náklady a poplatek nebo za provizi, samozřejmě také formou marže z realizovaného obchodu. Služba může fungovat jako integrální celek nebo jako jednotlivé komponenty, které náš obchodní partner potřebuje zajistit.

Obchodní partneři

Našimi obchodními partnery byly a jsou firmy malé i velké, nabízející jednotlivé produkty i celé jejich skupiny. Mezi naše partnery patří společnosti jako Honeywell, Danfoss, Vanguard, Nikon, Aputure, Vtech, Plantui, F-Secure, AG-Neovo, Siemens, Philips a další. Některé značky jsme na trh přinesli, jiným jsme poskytli svoje služby pro upevnění pozice a velkoobrátkový prodej na českém a slovenském trhu. Jak těm menším, tak velkým společnostem nabízíme stejné úsilí a péči.

Vlastní produktové značky

Zároveň také neustále vyhledáváme možnosti pro nové produkty, které na trhu nejsou, a přivádíme na něj zcela nové značky jako jsou iQtech v oblasti produktů pro chytrou domácnost nebo Fenica v oblasti chovatelských potřeb.

Maloobchodní prodej

Veškeré námi nabízené zboží mohou firemní zákazníci zakoupit v našem e-shopu merkur.agora.cz. Pro koncové zákazníky vybíráme nemalou část výrobků, které si mohou zakoupit v našem e-shopu DotShop.cz.